Специалност Дизайн и печатни комуникации

Сътрудничество с Коника Минолта

Днес стартира сътрудничеството между ТУ-София, Филиал Пловдив и „Коника Минолта Бизнес Солюшънс България" ЕООД в областта на дигиталните технологии за печат. Богатият опит на фирмата в производство на машини и решения за индустриален дигитален печат ще позволи на студентите от специалности „Полиграфия" и „Дизайн и печатни комуникации" да обогатят своите знания в дисциплините „Печатни машини II” и „Предпечатни процеси". Първият етап от сътрудничеството е отдаване за ползване и изследване на многофункционално цветно устройство bizhub C454е. Вторият етап включва предоставянето на модули от дигитални машини за печат, които студентите да изучават и изследват. Сътрудничеството предвижда още и реализирането на стажантска програма, която да се провежда на територията на „Коника Минолта Бизнес Солюшънс България" ЕООД. Благодарим на фирмата за подпомагането на учебния процес на специалности „Полиграфия" и „Дизайн и печатни комуникации".

P.S.
На 08.05.2018г. колегите от Коника Минолта Бизнес Солюшънс България" ЕООД, доставиха две многофункционални устройства  bizhub C35 и bizhub 215 за нуждите на учебния процес.

дата:

Вашето име*

имейл *

коментари*
Можете да използвате тези HTML тагове.<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

код за проверка*